Chleb na zamówienie

Pieczywo to bez wątpienia jeden z podstawowych produktów spożywczych znajdujących się w diecie Polaków. Świeży chleb doskonale nadaje się na kanapki, jak również jako dodatek do zup czy gulaszy. Niestety większość osób nadal decyduje się na zakup pieczywa w dużych marketach. Jakość takiego chleba pozostawia wiele do życzenia – nie tylko pod kątem smaku, ale również wartości odżywczych. Rozwiązaniem tego problemu jest chleb na zamówienie – czyli wygodny sposób na zakupienie pełnowartościowego, żytniego pieczywa, które wypiekane jest według tradycyjnych receptur i przy wykorzystaniu najlepszych składników.

chleb na zamówienieChleb żytni na zakwasie

Pieczywo wypiekane z mąki żytniej jest uznawane za znacznie bardziej zdrowe i korzystna dla człowieka niż to wytwarzane z mąki pszennej. Chleb żytni na zakwasie zawiera znacznie więcej minerałów oraz witamin z grupy B, a także łatwiej przyswajalny tłuszcz. Pieczywo żytnie zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych i miażdżycy. Jego spożycie wspomaga pracę układu trawiennego i wpływa na eliminowanie chorobotwórczych bakterii.

Tradycyjny chleb na zamówienie

Piekarnia Anmar od ponad dwudziestu lat zajmuje się wypiekiem tradycyjnego chleba żytniego na zakwasie bez konserwantów. Nasze pieczywo wykonywane jest z najlepszych składników w tradycyjnych piecach. Dla wygody naszych klientów oferujemy również chleb na zamówienie. Każdy rodzaj pieczywa dostępny w naszej ofercie mogą otrzymać Państwo bezpośrednio pod drzwi. Zakup chleba przez internet to znaczna oszczędność czasu i wygoda. W naszej piekarni online gwarantujemy, że chleb dostarczany na zamówienie trafi do Państwa w idealnym stanie. Nasze produkty dostarczamy na terenie całej Polski, świeże pieczywo w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu czy innym miejscu nie jest problemem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą tradycyjnych, wiejskich chlebów bez konserwantów i polepszaczy smaku.

Kontakt

Napisz do nas, jeśli masz jakieś pytania - chętnie na nie odpowiemy :)