wiejski chleb żytni

Chleb wiejski na dowóz

Piekarnia Anmar od lat zajmuje się wypiekiem tradycyjnego, wiejskiego chleba żytniego. W naszej pracy kierujemy się zasadą jakości – to co dla nas najważniejsze to korzystanie z najlepszej mąki i całkowite unikanie sztucznych dodatków. Wypiekamy chleb wiejski tak, jak robiły to nasze babcie, dzięki czemu posiada on tak wyrazisty smak.

chleb tradycyjny na dowózChleb wiejski z dostawą

Nasza piekarnia prowadzi sprzedaż chleba tradycyjnego nie tylko w sklepie stacjonarnym, ale także w sklepie internetowym www.sklepanmar.pl gdzie można przeglądać naszą ofertę i wybrać coś dla siebie. Chleb wiejski na dowóz to świetne rozwiązanie pozwalające oszczędzić dużo czasu. Wystarczy wejść na stronę sklepu i wybrać asortyment, który nas interesuje bez potrzeby stania w kolejce czy w korku jadąc do sklepu. Zakupy przez stronę internetową są pomocne dla ludzi z ograniczoną możliwością poruszania się czy brakiem auta, nie musisz dźwigać ich osobiście do domu – nasz kurier zrobi to za Ciebie dostarczając je pod twój dom. Ze względu na Regulamin dostawy, wysyłka realizowana jest od poniedziałku do czwartku, ponieważ dbamy o to aby produkty zawsze dojechały świeże i jak najszybciej to możliwe.

chleb tradycyjnyTradycyjny chleb wiejski

Chleb na zamówienie trafia do naszych klientów zawsze świeży i smaczny dzięki naszej tradycyjnej recepturze przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Chleby są wypiekane w piecach chlebowych takich jak dawniej opalanych drewnem. Odmiany pieczywa jakie znajdziecie w naszej ofercie sprzedaży online to: chleby żytnie, żytnie razowe, oraz z dodatkami np. ziół, czosnku, cebuli, pestek słonecznika lub dyni, a także z dodatkiem boczku. Wybór jest tak szeroki, że bez problemu każdy znajdzie cos dla siebie. Zapraszamy również do naszego stacjonarnego piekarnio-baru znajdującego się w Rogóżnie, oprócz własnych wyrobów serwujemy też ciepłe domowe dania, do których dodajemy własne produkty nadające im niepowtarzalny smak i aromat.

Chleb bez konserwantów w sklepie online

Już dziś przekonaj się jakie to proste i zamów z dostawą do domu, nie zastanawiaj się i spróbuj z naszej piekarni zdrowe wiejskie wypieki. Nasze chleby są żytnie! A pieczywo żytnie im starsze tym zdrowsze.

Kontakt

Napisz do nas, jeśli masz jakieś pytania - chętnie na nie odpowiemy :)