Chleb wiejski Wrocław

Chleb to jeden z najbardziej podstawowych produktów znajdujących się w diecie Polaków. Jego wypiek to wielowiekowa tradycja, kultywowana we wszystkich rejonach naszego kraju. Niestety wraz z rozwojem świata coraz częściej chleb, który trafia na nasze stoły ma coraz mniej wspólnego z jego tradycyjną formą. Masowa produkcja chleba doprowadziła do sytuacji, w której jest on wytwarzany z wątpliwej jakości składników, a co gorsze uzupełniany jest sztucznymi polepszaczami smaku i konserwantami.

chleb wiejski wrocław

chleb wiejski wrocław

Jaki powinien być prawdziwy chleb wiejski?

Tradycyjny chleb wiejski to najwyższej jakości składniki, brak konserwantów i starodawna metoda wypieku. Taki chleb wytwarza się najczęściej z mąki żytniej na zakwasie. Posiada on głęboki smak, większą gęstość (a przy tym wagę) oraz długi termin przydatności do spożycia. Nie stosuje się żadnych sztucznych polepszaczy smaku ani konserwantów! Chleb wiejski wyrabiany jest ręcznie i wypiekany jest w tradycyjnych piecach, przez co każdy bochenek ma swój unikalny kształt.

Gdzie kupić tradycyjny chleb bez konserwantów?

Wbrew pozorom zakup tradycyjnego wiejskiego chleba nie jest prostym zadaniem. Wielkie sieci handlowe oferują głównie masowo produkowane wypieki, natomiast produkty, które reklamują się jako chleb wiejski mają bardzo z nim realnie bardzo mało wspólnego. Rozwiązaniem są małe, rodzinne piekarnie, którym udało się przetrwać na rynku niemal zmonopolizowanym przez duże markety. Na szczęście dzisiejszy świat oferuje nową możliwość – zakup chleba przez Internet.

Chleb wiejski Wrocław

Piekarnia Anmar od lat zajmuje się wypiekiem tradycyjnego, wiejskiego chleba. W naszych produktach nie znajdą Państwo sztucznych, chemicznych polepszaczy smaku czy konserwantów. Chleb wypiekamy według tradycyjnych receptur, na bazie prawdziwej mąki żytniej i zakwasu. Sprzedaż naszego chleba prowadzimy nie tylko stacjonarnie, ale również przez Internet! Dzięki czemu nawet mieszkając we Wrocławiu, który oddalony jest od naszej siedziby na Podkarpaciu mogą cieszyć się Państwo prawdziwym, wiejskim chlebem! Gwarantujemy, że zamówione pieczywo dotrze do Państwa w doskonałej jakości i zachowa świeżość przez długi czas. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kontakt

Napisz do nas, jeśli masz jakieś pytania - chętnie na nie odpowiemy :)