Chleb z oliwkami i pomidorami

Pieczywo towarzyszy ludzkości od tysięcy lat. Występuje w niemal wszystkich społecznościach i jest nieodzownym elementem kuchni z całego świata. Chleb, jako jeden z najczęściej wytwarzanych rodzajów pieczywa występuje w wielu wariantach, które często związane są z dostępnymi lokalnie dodatkami. Doskonałym przykładem jest chleb z oliwkami i suszonymi pomidorami, który pochodzi z regionu morza śródziemnego.

Chleb z suszonymi pomidorami i oliwkami

chleb z oliwkami i suszonymi pomidoramiDodawanie różnego typu ziaren do chleba to powszechna praktyka, nieco rzadziej z kolei wykorzystuje się jako dodatki owoce czy warzywa. Chleb z oliwkami i pomidorami to doskonały przykład, że takie połączenia również tworzą świetną kompozycję smaku. Pieczywo z suszonymi pomidorami i oliwkami świetnie nadaje się różnego rodzaju zup, gulaszy i dań mięsnych, jak również jako baza do kanapek.

Wykorzystanie wysokiej jakości oliwek i pomidorów tworzy niepowtarzalny smak, który ciężko porównać z innym rodzajem pieczywa. Równie istotne co smak są walory zdrowotne. Dzięki tym dodatkom chlebek z oliwkami zawiera wiele korzystnych dla zdrowia składników odżywczych i witamin, które pozytywnie wpływają na funkcjonowanie organizmu.

Chlebek z oliwkami na zamówienie

Piekarnia Anmar od ponad 20 lat zajmuje się wypiekaniem tradycyjnego pieczywa bez dodatku sztucznych polepszaczy smaku i konserwantów. Wraz z rozwojem firmy do naszej oferty trafiło pieczywo o mniej typowym charakterze. Jednym z przykładów jest chleb z pomidorami. Jest to pieczywo pszenno-żytnie, które charakteryzuje się wysoką wilgotnością i bardzo dobrą krajalnością. Jak każdy inny rodzaj pieczywa w naszej piekarni jest on wypiekany w piecach opalanych drewnem, a do jego wypieku stosujemy wyłącznie najwyższej jakości składniki.

Chleb z pomidorami

Chlebek z suszonymi pomidorami i oliwkami dostępny jest stacjonarnie oraz na zamówienie z dowozem. Dzięki odpowiedniej technice pakowania pieczywo zawsze dociera do Państwa w doskonałym stanie i jeszcze długo zachowuje zdatność do spożycia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą chleba!

Kontakt

Napisz do nas, jeśli masz jakieś pytania - chętnie na nie odpowiemy :)