internetowa sprzedaż chleba

internetowa sprzedaż chleba

Internetowa sprzedaż chleba

Jesteśmy jedną z nielicznych piekarni na podkarpaciu, która prowadzi sprzedaż chleba przez internet! Poznaj efekty prac naszych świetnie wyszkolonych piekarzy, którzy  codziennie pieką tradycyjny, naturalny chleb bez konserwantów.  Odmiany pieczywa jakie znajdziecie w naszej ofercie sprzedaży chleba online to chleby żytnie, żytnie razowe,  oraz z dodatkami np. ziół, czosnku, cebuli, pestek słonecznika lub dyni, a także z dodatkiem boczku. Wybór  jest tak szeroki, że bez problemu każdy znajdzie cos dla siebie. Zamówienia można składać od poniedziałku do niedzieli – natomiast ze względu na Regulamin  wysyłki i dostępność wędlin wysyłka realizowana jest od poniedziałku do czwartku.

Sprzedaż chleba przez Internet

Internetowa sprzedaż chleba to świetne rozwiązanie w naszych czasach, pozwala oszczędzić czas. Nie musimy czekać w korkach, szukać miejsca do zaparkowania auta ani przebijać się przez gąszcz innych kupujących. Możemy kupować kiedy chcemy, nawet w środku nocy. Zakupy przez internet są także bardzo pomocne dla ludzi z ograniczoną możliwością poruszania się. Wystarczy kilka kliknięć a nasz  domowy wyrób trafi bezpośrednio pod twoje drzwi. Chleb trafi do Was na drugi dzień od momentu złożenia zamówienia -jest to idealny czas dla spożycia pieczywa żytniego-proszę się nie martwić że pieczywo nie będzie miękkie i puszyste. Nasze chleby są żytnie! A pieczywo żytnie im starsze tym zdrowsze. Możecie zapytać starszych -nigdy nie pozwalali spożywać ciepłego ,świeżego chleba. Musiał ,,odpocząć’’w spiżarni zanim został pokrojony i spożyty.

Zamów tradycyjny chleb wiejski online

Możesz w dalszym ciągu decydować się na chleby z pobliskich sklepów, które są pełne ulepszaczy i robione na miejscu z mrożonego ciasta, albo zadbać o swoje zdrowie i postawić na nasze tradycyjne wypieki. Nasza Wiedza o Tradycji wypieku chleba metodą tradycyjną przekazana z pokolenia na pokolenie oraz doświadczenie nabyte poprzez naukę dawnego wypieku  sprawia że każdy chleb smakiem i zapachem przypomina Dawne czasy. Jaki więc chleb wybierzesz do swojej ulubionej kanapki? Chleb ziołowy? A może razowy? Już dziś przekonaj się jakie to proste i zamów z dostawą do domu swój ulubiony chleb.

Kontakt

Napisz do nas, jeśli masz jakieś pytania - chętnie na nie odpowiemy :)