sprzedaż wędlin przez internet

sprzedaż wędlin przez internet

sprzedaz-wedlin-online-anmarInternetowa sprzedaż wędlin

Tęsknisz za tradycyjnym smakiem i aromatem szynki czy kiełbasy? Tak się składa, że nasz sklep oprócz chlebów oferuje sprzedaż wędlin na terenie całej Polski! Niezależnie od pory roku, nawet w ciepłe dni znaleźliśmy sposób dostarczania naszych swojskich wyrobów w doskonałym stanie. Nasze wędliny na dowóz są pakowane próżniowo w vacum, ponadto dodajemy do paczki wkłady chłodzące. Dzięki temu wędliny zawsze docierają świeże i smaczne.

Tradycyjne wyroby wedliniarskie

Nasze swojskie wyroby wędliniarskie to produkty przygotowane według długoletnich sprawdzonych receptur szefa, którym zawdzięczają swój niepowtarzalny smak i aromat. W skład wiejskich wędlin wchodzi wyselekcjonowane mięso zakupione od małych firm na rynku lokalnym, a także nasze własne kompozycje przypraw. Wędliny nie zawierają chemii. Odpowiednia obróbka termiczna w piecach chlebowych i wędzarni tradycyjnej sprawia, że długo zachowują świeżość. Dodatkowo swojskie wędliny pozbawione są wszelkich niezdrowych substancji dodatkowych i sztucznych ‘’nastrzyków’’. W ofercie sprzedaży wędlin online znajdziesz szeroki wybór wyrobów wędliniarskich, a wśród nich m.in. Szynka w płatkach czosnku, boczek wileński, boczek pieczony w wędzarni, kiełbasa wiejska z piekarni oraz kabanosy wieprzowe, szynki peklowane w garnkach kamiennych jak to dawniej bywało. Smaczne i zdrowe, długo się przechowują.

Sprzedaż wędlin przez Internet

Pracownicy wędliniarni  podczas produkcji zachowują wysokie standardy zasad higieny i bezpieczeństwa. Dla nas jest to bardzo ważne, ponieważ chcemy zachować wysoki poziom zarówno jakości jak i smaku. Z myślą o Was stworzyliśmy sprzedaż wędlin online. Internetowa sprzedaż wędlin oferuje wiele odmian szynek i kiełbas lub boczków i wiele innych świetnych wyrobów. Jeśli nie jesteście przekonani i zamawiacie pierwszy raz, możesz najpierw zamówić nasz zestaw startowy na próbę. Sprawdź nasze propozycje w sklepie online z wędlinami i już teraz wypróbuj nasze wyroby. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub nie jesteście czegoś pewni – z chęcią odpowiemy na wasze pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu na czacie lub na e-mail sklep@sklepanmar.pl

kiełbasa wiejska na dowózKiełbasa Wiejska
-46,00zł/kg
kiełbasa krakowska tradycyjnaKiełbasa Krakowska
-51,00zł/kg
szynka swojska gotowanaSzynka Swojska Gotowana
-54,00zł/kg
pasztet z królika foremkaPasztet z Królika – Foremka
-11,70zł

W naszej ofercie sprzedaży wędlin online znajduje się znacznie więcej tradycyjnych wyrobów mięsnych bez chemii i sztucznych dodatków – zachęcamy do zapoznania się z resztą oferowanych przez nas produktów!

wedliny-tradycyjne-przez-internet-oferta

Kontakt

Napisz do nas, jeśli masz jakieś pytania - chętnie na nie odpowiemy :)