piekarnia internetowa

piekarnia online AnmarPiekarnia online

Od czasu upowszechnienia się Internetu w Polsce coraz więcej rzeczy załatwiamy online z domowego zacisza. Pozwala nam to na znaczną oszczędność czasu oraz jest niezwykle wygodne. Często wystarczy kilka kliknięć na komputerze czy smartfonie i nie musimy się już osobiście fatygować do banku, urzędu czy na pocztę. Również zakupy – także te spożywcze – coraz częściej robimy przez Internet. Są jednak produkty, które prawie zawsze kupujemy osobiście, np. pieczywo. Z tego względu warto dowiedzieć się czym jest piekarnia online i co może nam zaoferować.

piekarnia onlineChleb przez Internet

Zamawianie chleba przez Internet wielu osobom może wydawać się mało mądrym posunięciem. Podstawowa obawa dotycząca kupowania chleba online wiąże się z tym w jakim stanie dotrze on do naszego domu. Chleb kupowany w sklepie często już na drugi dzień traci swoją świeżość, jak więc pieczywo dostarczane przez kuriera (często z odległego krańca Polski) ma dotrzeć do nas świeże? Odpowiedź na to pytanie jest jednak prosta – prawdziwe, wiejskie pieczywo wypiekane z mąki żytniej bez sztucznych konserwantów zachowuje swoją świeżość nawet przez 2 tygodnie! Z tego względu dzień-dwa spędzony „w drodze” w żaden sposób nie wpłynie na jego świeżość. Ponadto, pieczywo jakie oferuje piekarnia online jest odpowiednio zapakowane, co pozwala na lepsze zachowanie jego właściwości.

Piekarnia Online  – chleb wiejski bez konserwantów

Piekarnia online to nie tylko wygoda dostawy, ale również wysoka jakość oferowanego pieczywa. W odróżnieniu od dużych marketów piekarnie oferujące swoje produkty przez Internet to zazwyczaj rodzinne firmy, które oferują tradycyjny chleb wiejski. Piekarnia Anmar od ponad 20 lat zajmuje się wypiekiem wiejskiego chleba żytniego bez sztucznych konserwantów i polepszaczy smaku. Jesteśmy laureatami wielu nagród i wyróżnień co potwierdza najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pieczywa oraz wędlin!

Oferta chleba wiejskiego online

chleb razowy łańcucki na liściu kapusty

Chleb Razowy Łańcucki Na Liściu Kapusty
-8,00zł

chleb słonecznikowy

Chleb Słonecznikowy 100% Żytni
-11,00zł

chleb razowy żytni

Chleb Razowy 100% Żytni
-11,00zł

chleb czystożytni

Chleb czystoziarnisty jogurtowy
19,00zł

To tylko niektóre chleby z naszej szerokiej oferty tradycyjnego pieczywa bez konserwantów – zachęcamy do zapoznania się z resztą oferowanych przez nas produktów!

oferta-piekarni-internetowej

Kontakt

Napisz do nas, jeśli masz jakieś pytania - chętnie na nie odpowiemy :)