pierogi domowePierogi domowe

Pierogi to tradycyjna potrawa kuchni polskiej, którą uważa się za jedną z najbardziej rozpoznawalnych. Jest to potrawa, która jest nie tylko popularna wśród mieszkańców Polski, ale także poza granicami naszego państwa. Pierogi to danie, które jest bardzo popularne i występuje pod różnymi postaciami, z bardzo różnorodnymi farszami. Od tych najbardziej popularnych tak zwanych pierogów ruskich z ziemniakami i serem, po te mniej popularne z różnego rodzaju owocami. W naszej ofercie znajdziecie pierogi domowe, które możecie zamówić w naszym sklepie.

Domowe pierogi

Pierogi są wyśmienite jednakowo te podawane wytrawnie, jak i na słodko. W zależności od okresu i pory roku pierogi można robić w różnych wariantach. Na święta będą to pierogi z kapustą i grzybami oraz tradycyjnie ruskie. Znajdziemy też zwolenników, którzy uwielbiają pierogi z mięsem. W okresie letnim warto wykorzystać owoce sezonowe. Pierogi domowe z truskawkami czy jagodami nie jednemu kojarzą się z wakacjami i przyjemnymi chwilami podczas wakacji. Bardzo często dodaje się do nich twaróg, śmietanę oraz cukier.

domowe pierogiŚwiąteczne pierogi

Okres świąteczny to czas, w którym wielu z nas nie wyobraża sobie bez pierogów czy uszek, a w szczególności pierogów z kapustą i grzybami. Wiele osób uznaje je za jedną ważniejszych potraw na wigilijnym stole, bez których nie wyobrażają sobie Wigilii. Lepienie pierogów, różnorodność farszy i ich kształt oraz wielkość stały się rodzinnymi tradycjami. Ile gospodyń tyle kombinacji i różnorodnych sekretów na dobre pierogi. Pierogi są bardzo pracochłonną potrawą, która wymaga dużo przygotowań, dlatego też wiele firm robi pierogi domowe. Można je kupić w każdej chwili i gdy tylko najdzie nas ochota na zjedzenie tej cudownej potrawy. Pierogi, z którymi najczęściej się spotykamy w naszym kraju to pierogi ruskie zazwyczaj podawane ze skwarkami i podsmażoną cebulką.

Pierogi domowe na dowóz

W naszej ofercie znajdą Państwo pierogi domowe, a także nasza piekarnia oferuje tradycyjny chleb i najwyższej jakości wędliny. Pierogi domowe znajdziecie u nas pod różnymi postaciami- ruskie, z kapustą, z kapustą i grzybami, z mięsem, z serem na słodko, z jabłkiem i cynamonem czy uszka do barszczu czerwonego. Nasze pierogi dostępne są na dowóz, które odpowiednio pakujemy i wysyłamy za pomocą kuriera na terenie całej Polski. Dostawy są odpowiednio zapakowane i przygotowane do wysyłki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pierogów domowych na dowóz, które możecie zamówić Państwo bezpośrednio z dostawą do Twojego domu.

Kontakt

Napisz do nas, jeśli masz jakieś pytania - chętnie na nie odpowiemy :)