Szynka swojska

Tradycyjne wędliny to produkty, które cieszą się niesłabnącą popularnością na polskich stołach. Trudno się temu dziwić, bowiem tradycja ich wytwarzania jest bardzo mocno zakorzeniona w rodzimej kuchni. Trudno sobie wyobrazić spotkania rodzinne bez zastawionego stołu, na który znajdują się również swojskie wędliny. Wśród najbardziej popularnych wędlin na polskich stołach znaleźć możemy między innymi szynki swojskie.

Tradycyjna szynka gotowana

szynka swojska domowaSzynka prawdziwa to produkt, który wykonany jest z mięsa wieprzowego bez dodatków sztucznych konserwantów i polepszaczy smaku. Do jej wykonania powinno się wykorzystywać wyłącznie najwyższej jakości mięso ze sprawdzonego źródła. Równie istotne jest to, by nie wykorzystywać sztucznych dodatków. Szynka bez konserwantów jest nie tylko zdrowsza, ale posiada również lepsze walory smakowe.

Wiele osób decyduje się na samodzielne przygotowanie szynki swojskiej, jednak wymaga to poświęcania sporej ilości czasu oraz posiadania podstawowej wiedzy. W naszej piekarni znajdą Państwo prawdziwą szynkę swojską bez konserwantów, która dostępna jest stacjonarnie oraz na zamówienie wraz z dostawą. Oferujemy szynkę tradycyjną w różnych formach:

  • szynkę pieczoną;
  • szynkę bez dymu;
  • szynkę wędzoną;
  • szynkę swojską z czosnkiem.

Domowa szynka bez konserwantów

I wiele więcej. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo szynki wyłącznie najwyższej jakości – bez sztucznych dodatków i nastrzyków. Wysyłka wędlin odbywa się według rygorystycznych zasad. Każdy produkt jest odpowiednio zabezpieczony, dzięki czemu niezależnie od pory roku dociera do Państwa w doskonałym stanie i jeszcze długo zachowuje zdatność do spożycia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szynek swojskich – pieczonych, wędzonych, gotowanych.

Kontakt

Napisz do nas, jeśli masz jakieś pytania - chętnie na nie odpowiemy :)