wędliny domoweWędliny domowe

Rozglądasz się za domowymi wyrobami mięsnymi? Nasze wędliny domowe, to produkty przygotowane według długoletnich sprawdzonych receptur, które posiadają niepowtarzalny smak i zapach. Wędliny tradycyjne to wyroby z wyselekcjonowanego mięsa nabywanego od małych lokalnych firm posiadające Handlowy Dokument Identyfikacyjny. Odpowiednia obróbka termiczna w piecach chlebowych i wędzarni tradycyjnej sprawia, że długo zachowują świeżość. Ich niepowtarzalny smak wzbogacają marynaty oraz mieszanki naturalnych przypraw skrupulatnie dobieranych przez naszych wspaniałych masarzy.

Wędliny tradycyjne bez konserwantów

Wędliny robione są jak w domu – w małych ilościach według domowych sprawdzonych receptur. Są to wędliny tradycyjne bez konserwantów czyli nie zawierające żadnych nastrzyków chemicznych. Używamy tylko naturalnych przypraw. W naszej ofercie znajdą Państwo wędliny wieprzowe, drobiowe oraz wędliny z dziczyzny.

Wędliny wieprzowe

Wędliny wieprzowe to popularne i smaczne wyroby mięsne pochodzące z mięsa wieprzowego. Charakteryzują się różnorodnymi smakami i teksturami, dzięki czemu stanowią doskonałą propozycję dla miłośników mięsnych przysmaków. Wędliny wieprzowe są przygotowywane z różnych części mięsa, takich jak szynka, boczek czy karków. Proces produkcji obejmuje solenie, marynowanie, przyprawianie, wędzenie, pieczenie czy gotowanie, co nadaje im charakterystyczny smak i aromat. Dostępne są wędliny gotowane, wędzone, suszone,  a także specjalne odmiany regionalne z unikatowymi recepturami.

Wędliny wieprzowe świetnie sprawdzają się jako dodatek do kanapek czy sałatek. Stanowią również doskonałą bazę dla różnorodnych dań, dodając wyjątkowy smak i aromat.

wędlina domowa bez konserwantówDomowe wędliny na zamówienie

Wędliny na zamówienie dostarczamy na terenie całej Polski! Wystarczy wejść na nasz sklep internetowy www.sklepanmar.pl i złożyć zamówienie, możesz wybierać świeże wędlinki bez wychodzenia z domu. Dla nowych konsumentów mamy opcję zestawu startowego z piątką różnych gatunków wędlin cieszących się największą popularnością wśród stałych klientów, ale jak zawsze wybór należy do Ciebie! Wbrew wysokim temperaturom mamy sprawdzony sposób dostarczania naszych tradycyjnych wyrobów, wędliny zawsze docierają świeże i smaczne do celu. Internetowa sprzedaż wędlin to wygodne i w pełni bezpieczne rozwiązanie, dzięki któremu otrzymują Państwo wysokiej jakości, tradycyjny produkt prosto do domu.

Swojskie wędliny w naszym zakładzie są produkowane ręcznie i wędzone w tradycyjnych wędzarniach opalanych drewnem. Właśnie dlatego możemy zaproponować Państwu takie wędliny, jakie sami chcielibyśmy jeść lub obdarowywać innych. Dodatkowo nie zawierają konserwantów i szkodliwych substancji dla zdrowia a to wszystko dzięki małym nakładom produkcyjnym, które sprzedają się bardzo szybko i nie leżakują kilka dni w chłodni oczekując na klienta. Produkowane są małe ilości na bieżąco co zapewnia wysoką jakość i świeżość każdego dnia. Pomimo małego zakładu mamy spory wybór wędlin: szynki, kiełbasy, pasztety, kabanosy, wyroby z dzika, sarny, wędliny surowo – dojrzewające. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub nie jesteście czegoś pewni – z chęcią odpowiemy na wasze pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu na czacie lub na e-mail kontakt@sklepanmar.pl

Kontakt

Napisz do nas, jeśli masz jakieś pytania - chętnie na nie odpowiemy :)