Wędliny na zamówienie

Od kilkunastu lat rośnie liczba osób, która w swojej diecie rezygnuje ze spożycia mięsa. Mimo to nadal zdecydowana większość Polaków nie wyobraża sobie życia bez szynki, kiełbasy czy innych produktów mięsnych. Mięso jest nie tylko smaczne, ale zawiera również wiele korzystnych dla zdrowia wartości odżywczych. Przede wszystkim mięso to źródło pełnowartościowego białka, a także żelaza i wszystkich witamin z grupy B. Niestety wędliny, które dostępne są w sklepach często charakteryzują się złym smakiem i obecnością w ich składzie sztucznych konserwantów i polepszaczy smaku. Na szczęście z pomocą przychodzi Internet, a dokładniej wędliny na zamówienie. Jest to doskonały sposób na otrzymanie wprost pod drzwi prawdziwych, tradycyjnych produktów bez sztucznych konserwantów.

wędliny na zamówienieTradycyjne wędliny bez chemii

Piekarnia Anmar poza wypiekiem tradycyjnego chleba żytniego w swojej ofercie posiada również wędliny – szynki, kiełbasy, kabanosy, pasztety, boczek czy pieczenie. Produkowane przez nas wyroby wykonywane są z najwyższej jakości mięsa i według tradycyjnych metod. Do wędliny nie dodajemy żadnych sztucznych środków konserwujących ani polepszających smak! Dzięki temu mamy pewność, że mięso dostarczane do naszych klientów cechuje się najwyższą jakością i prawdziwym, wiejskim smakiem.

Wędliny na zamówienie

Jeśli chcą Państwo przekonać się o różnicy między tradycyjnymi wędlinami produkowanymi bez konserwantów a mięsem dostępnym w dużych sieciach handlowych, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Oferujemy wędliny na zamówienie, które zostaną dostarczone bezpośrednio pod Państwa drzwi!

Kontakt

Napisz do nas, jeśli masz jakieś pytania - chętnie na nie odpowiemy :)