Wędliny online

Mięso to jeden z podstawowych składników występujących w Polskiej kuchni. Każdego dnia miliony Polaków wykorzystuje wędliny jako element swoich śniadań, kolacji czy obiadów. Ze względu na ogromną popularność mięsa w naszym kraju możemy pochwalić się szeroki wyborem różnego rodzaju szynek, kiełbas, pasztetów czy kabanosów. Większość osób kupuje mięso osobiście, jednak od lat coraz częściej zamawiamy wędliny online.

wędliny online

Wędliny przez Internet

Zakupy przez Internet nie są dzisiaj dla nikogo niczym wyjątkowym. Jednak branża spożywcza długo broniła się przed oferowaniem swoich towarów w sieci. Kupowanie wędliny online wielu osobom wydawało się mało możliwe głównie ze względu na czas dostawy, a co za tym idzie świeżość mięsa. Te obawy nie są jednak uzasadnione bowiem funkcjonujący obecnie transport oraz możliwości pakowania żywności sprawiają, że zamawianie wędliny online nie wpływa na jej jakość po dotarciu do klienta.

Piekarnia Anmar w swojej ofercie posiada tradycyjne wędliny bez konserwantów dostępne na zamówienie. Oferujemy szeroki wybór kiełbas, szynek, kabanosów, pasztetów czy boczków. Nasze wędliny przygotowywane są z najwyższej jakości mięsa dostarczanego przez lokalnych rolników. Obróbkę cieplną wykonujemy w piecach chlebowych opalanych drewnem. Nie stosujemy sztucznych konserwantów ani polepszaczy smaku!

Wędliny online w piekarni Anmar

Nasze wędliny w zależności od pory roku pakujemy w folię aluminiową oraz karton, albo próżniowo z wkładem mroźniczym i karton. Od momentu złożenia zamówienia do dostarczenia wędliny mija 2-4 dni. Gwarantujemy, że produkty dotrą do Państwa świeże i jeszcze długo zachowują idealny stan i smak. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kontakt

Napisz do nas, jeśli masz jakieś pytania - chętnie na nie odpowiemy :)